Strona główna Styl życia Czego pragną mężczyźni?

Czego pragną mężczyźni?

2106
0
PODZIEL SIĘ
Portrait of sensual couple

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Bardzo często od znalezienia na nie odpowiedzi może zależeć wiele spraw, chociażby przyszłość związku. I chociaż faceci są zazwyczaj bardziej wygadani w wielu sprawach, w przypadku swoich pragnień – głównie łóżkowych – milczą, jak zaklęci, bo się wstydzą o nich mówić, wolą żeby kobieta sama je wyczuła. Ale to nie takie proste, zatem spróbujmy przejrzeć męską psychikę i określić, czego pragną mężczyźni…

Jeżeli chodzi o kwestie łóżkowe, na pewno ważna jest otwartość partnerki na samą seksualność oraz próbowanie nowych rzeczy. Cechą z pewnością utrudniającą porozumienie w łóżku jest przesadna wstydliwość kobiety, która np. nie chce pokazywać się nago, każe gasić światło, etc. Wtedy mężczyzna czuje, że pomimo, iż on jej pragnie, ona tego nie widzi i nie akceptuje, a to prowadzi do frustracji, nie tylko seksualnej, ale i życiowej. Podobnie jest z eksperymentami – facet zawsze zrozumie, że coś się mogło nie spodobać, ale jego żelazna logika nie jest w stanie zaakceptować tego, że kobieta odmawia nawet nie wiedząc o co chodzi.

Faceci pragną kobiet zdecydowanych. Nie tylko życiowo, ale również w sypialni. O wiele łatwiej jest się komunikować w alkowie z partnerką, która doskonale wie, czego chce, ma świadomość własnej seksualności i nie kryje się z tym – wtedy wspólnie można idealnie zgrać swoje potrzeby seksualne, tworząc partnerstwo doskonałe.

Większość facetów pragnie również partnerki, która będzie tolerowała jego hobby i zajęcia w wolnym czasie. Jeśli zanim Cię poznał, grywał na konsoli czy komputerze, nie próbuj teraz pozbawić go jego pasji – bo wybierze raczej ją, w końcu “znają się dłużej”. Lubi wyjść z kolegami na piwo? Niech idzie, a Ty spotkaj się z przyjaciółkami i wypijcie sobie butelkę wina. To, że raz czy dwa w miesiącu obejrzy sobie mecz też nie jest żadnym problemem. Jednym słowiem, faceci pragną kobiety, która nie będzie zaborczą zrzędą, tylko partnerką, na partnerskich zasadach.

Zdecydowana większość facetów lubi również kobiety inteligentne i pragną oni takiej drugiej połówki, z którą będzie można porozmawiać na różne tematy, od nowej kolekcji ubrań, po tunele kwantowe. Może przesadzamy, ale warto zadbać o utrzymywanie kondycji umysłowej na odpowiednim poziomie, bo facetów kręci inteligencja. W końcu każdy romans zaczyna się w głowie!

Podsumowując, faceci pragną kobiety, która będzie normalna, tzn. będzie łączyć w sobie różne cechy normalności – od otwartości w sprawach łóżkowych, przez zrozumienie i akceptację, po mądrość życiową i inteligencję. A jeśli przy tym będzie urodziwa, stanie się ideałem! I takie ideały wcale nie są nudne.