Strona główna Odchudzanie Nazywał Ją Tłuściochem. Pokazała Mu Na Co Ją Stać.

Nazywał Ją Tłuściochem. Pokazała Mu Na Co Ją Stać.

2431
0
PODZIEL SIĘ
Diet concept. Fruits with measuring tape on a plate like weight scale

 

– Kiedy idziesz z chłopakiem ulicą, a on ogląda się za innymi dziewczynami i wiesz, że robi to z powodu twoich tłustych ud i mega boczków, weź się za siebie– radzi Żaneta (30 l.).

– Mi się udało! W pierwszym miesiącu schudłam aż 10 kilo.

Mąż wyśmiewał jej otyłość

Hipcia, kluseczka, pączuszek, tłuścioszek, pasibrzuszek – tak właśnie nazywał Żanetę jej mąż Marek (30 l.). A do tego te żarty z jej nadwagi serwowane przy znajomych. Mimo upomnień ze strony partnerki, nie zaprzestał sprawiać przykrości. Zdarzało się też, że oglądał się za innymi dziewczynami, sugerując małżonce, że mogłaby tak wyglądać. Dlatego, po jednej z kłótni, Żaneta powiedziała definitywne dość. Postanowiła rozpocząć walkę ze swoimi 94 kilogramami.

O Raspberry Bio5 słyszałam już wcześniej. Widziałam film zamieszczony w sieci, w którym lekarz pokazywał jak działa suplement – wspomina Żaneta.– Jednak do sięgnięcia po Raspberry Bio5 przekonała mnie przyjaciółka ze studiów. Pokazała efekty – schudła 10 kilogramów w cztery tygodnie. Również tak chciałam.

Drzwi do nowego życia – Raspberry Bio5

Trzy dni po złożeniu zamówienia do drzwi mieszkania kobiety zapukał listonosz z paczką. W środku znajdowało pudełko z tabletkami, które należało łykać dwa razy dziennie, popijając dużą ilością wody. Efekty pojawiły się z dnia na dzień. Na początku było to lepsze samopoczucie i wzrost sił witalnych, a po siedmiu dniach obniżenie wagi z 94,5 kg do 90 kg. W kolejnych tygodniach łazienkowa waga pokazywała coraz większe odniesienie sukcesu.
Działanie Raspberry Bio5 było tak widoczne, że nawet Marek dostrzegł moją przeminę. Doskonale pamiętam jego zdziwioną minę gdy zapytał przy kolacji: czy jestem zdrowa, bo jakoś schudłam w ostatnim czasie. Odpowiedziałam mu na to pytaniem: a co nie przypominam już hipci lub kluseczki? Było mu tak głupio.

Happy end bez efektu jojo!

Dziś, po trzech miesiącach od przyjęcia pierwszej tabletki suplementu, Żaneta waży już 65 kg. Zrezygnowała już z dalszej kuracji Raspberry Bio5, bo uważa, iż taka waga jest dla niej doskonałą. Jest szczęśliwa z powodu zrzucenia zbędnych kilogramów oraz tego, że mąż przestał sprawiać jej przykrość. Zapytana o efekt jo-jo śmieje się, z Raspberry Bio5 to niemożliwe.

Dlaczego? Suplement jest wyjątkowym jeśli chodzi o działanie – zawiera tylko naturalne składniki. Jego głównym składnikiem są ketony zawarte w owocach malin. W jednej tabletce zmieszczono ich tyle, ile zawiera aż 1 kg owoców. To właśnie dzięki nim organizm pozbywa się tłuszczu. Precyzyjnie mówiąc zbędne kilogramy są dosłownie wytapiane – stąd te błyskawiczne chudnięcie. Naturalne składniki zapobiegają zwiększeniu się apetytu, nawet i po zakończeniu kuracji, a wiec chronią przed efektem jo-jo.

Kobiety i mężczyźni na całym świecie pokochali Raspberry Bio5 za bezpieczeństwo i możliwość chudnięcia tyle ile sami zechcą. Co jest niemożliwe w przypadku stosowania innych środków odchudzających.

Obecnie na polskim rynku Raspberry Bio5 można kupić tylko w Internecie. Suplement został dopuszczony do użytku na terenie Polski, jednak wciąż nie ma go na sklepowych półkach. Jak mówi dystrybutor wciąż trwają rozmowy z hurtowniami oraz aptekami. Dlatego osoby zainteresowane zakupem mogą dokonać go tylko przez stronę firmową produktu ketonymalin.pl

Poznaj Sekret >>>Raspberry Bio5<<<