Strona główna Odchudzanie Tajemnica błyskawicznego odchudzania została rozwiązana

Tajemnica błyskawicznego odchudzania została rozwiązana

2062
0
PODZIEL SIĘ

 

A. Arons i M. Katchinzky obiecują, że od dziś pozbędziemy się tyle kilogramów, ile zechcemy.

Za to odkrycie zespół naukowców z Baltimore pokochają miliony osób na całym świecie. A. Arons i M. Katchinzky odkryli metodę na szybkie chudnięcie. Teraz wystarczy tylko miesiąc, by zapomnieć o niechcianych 10 kilogramach. Jak oceniają badacze, ich suplement jest najbezpieczniejszy i najszybszy na rynku. Sprawdziliśmy czy to prawda.

Wszystko zaczęło się w 2012 roku. Wtedy to A. Arons i M. Katchinzky, naukowcy z Baltimore, rozpoczęli pracę nad właściwościami odchudzającymi ketonów malin. Prace przebiegały w dwóch kierunkach. Pierwszy dotyczył udowodnienia, że pozyskany z owoców składnik wpływa na szybką przemianę materii. Natomiast drugie założenie odnosiło się do przedłużenia oraz wzmocnienia owej właściwości.

Jak wspomnieli w jednym z wywiadów badacze, po pierwszym roku prace prawie zostały przerwane. Udowodnienie, że ketony malin to świetny spalacz tłuszczu wymagało tylko sześciu miesięcy. Natomiast znalezienie sposobu na przedłużenie jego działania, z jednego tygodnia do co najmniej dwóch miesięcy, graniczyło z cudem. Bowiem, w reakcji z chemicznymi odczynnikami ketony malin traciły swoją moc.

Rozwiązanie kryło się w naturze

Jednak udało się rozwiązać sekret. Wystarczyło, zamiast na chemię, postawić na moc natury. Połączenie ketonów malin z odpowiednio dobraną mieszanką ziół, owoców i warzyw, pozwoliło zatrzymać upragnioną moc aż na dwadzieścia miesięcy. Tak właśnie powstał suplement Raspberry Bio 5.

Efekty jego działania są powalające! Poniżej prezentujemy pięć wyników pozyskanych z badań naukowców. Każda z osób używała Raspberry Bio5 przez okres ośmiu tygodni.

[metaslider id=831]

Wśród grupy badanej była też Polka

Małgorzata ma 45 lat. O możliwościach uczestnictwa w testach Raspberry Bio 5 dowiedziała się z Internetu. Postanowiła spróbować. Nasza redakcja przeprowadziła krótki wywiad na temat suplementu. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy:

 

Potwierdzona moc Raspberry Bio 5

Wszystkie z uczestniczek badania skuteczności Raspberry Bio 5 potwierdzają jego wyjątkowość. Większości udało się schudnąć w ciągu dwóch miesięcy od 15 do 25 kilogramów.

W trakcie testu suplementu, jak też po jego zakończeniu, kobiety nie zmieniły swojej diety. Jadły nawet słodycze czy też posiłki z fastfoodów. Mimo wszystko ich nowa waga wciąż się utrzymuje. Jak to możliwe?

Raspberry Bio 5 to połączenie ketonów malin, przyśpieszających metabolizm i redukujących łaknienie, z mieszanką ziół, owoców i warzyw. Ta druga ma za zadanie przedłużyć oraz wzmocnić działanie wyciągu z owoców. Ma ona również właściwości zmniejszające apetyt, a także zwiększające witalność organizmu – dostarczają dużo energii pobudzającej do działania.

Osoby sięgające po Raspberry Bio 5 muszą tylko dwa razy dziennie łykać tabletki i trochę wzmocnić swoją aktywność fizyczną. W tym czasie suplement oszuka ich organizmy, redukując sygnały dotyczące głodu, a następnie zwiększy metabolizm. Tylko tyle potrzeba by zrzucić 10 kg w ciągu jednego miesiąca.

A co na to dietetycy?

Zwróciliśmy się do ekspertów z pytaniem o skuteczność Raspberry Bio 5. Okazało się, że pojawienie się na rynku suplementu bardzo zaskoczyło dietetyków. Jak wskazywała większość, do tej pory nie było tak skutecznego środka do zrzucenia w błyskawicznym czasie tylu kilogramów.

Cieszę się, że w końcu udało nam się zapanować nad otyłością i nadwagą. Nareszcie choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca przestaną nękać tak wielu ludzi. Gratuluję naukowcom z Baltimore. Dobra robota panowie!

Raspberry Bio 5 jest już w Polsce

Na razie dostępny jest w Internecie, na stronie internetowej głównego dystrybutora http://raspberry.bio5.pl/. Oczywiście, pojawił się również w innych zakątkach sieci, ale w 90% są to typowe podróbki.

Dlatego redakcja BBC Media po raz kolejny przestrzega:

KUPUJMY TYLKO W OFICJALNYCH, SPRAWDZONYCH ŹRÓDŁACH! Tylko tam mamy gwarancję, że kupujemy bezpieczny i sprawdzony produkt.

Dla wszystkich naszych Czytleników przygotowaliśmy niespodziankę. 20zł rabatu na zakupy na stronie http://raspberry.bio5.pl/

Alqa pisze:

Kwiecień 26, 2014 o 10:16

 

Czytałam o tych ketonach. Podobno fajna sprawa!

Kasia pisze:

Kwiecień 26, 2014 o 11:12

 

Dziś zamówiłam opakowanie Raspberry Bio 5. Dam znać za miesiąc ile kilo straciłam.

Aszanti21 pisze:

Kwiecień 26, 2014 o 11:26

 

A w mojej aptece tego nie mają… Pytałam się. kanken Powiedzieli, że pierwszy raz słyszą o Raspberry Bio 5 i w ogóle o ketonach malin. O co chodzi?

RudaMonia pisze:

Kwiecień 26, 2014 o 15:44

 

Aszanti, bo Raspberry Bio 5 można tylko kupić w sieci. Pamiętaj, oryginalny suplement dostaniesz tylko bezpośrednio u dystrybutora.

tojahehe pisze:

Kwiecień 26, 2014 o 18:29

 

Dostałam opakowanie od Ciotki. Jej pomogło. Teraz kolej na moje 90 kilo.

ciekawa pisze:

Kwiecień 27, 2014 o 1:16

 

A w Polsce robili takie testy czy tylko w Stanach?

RudaMonia pisze:

Kwiecień 27, 2014 o 8:08

 

Z tego co wiem to testy objęły tylko USA.

ciekawa pisze:

Kwiecień 27, 2014 o 13:16

 

Szkoda, bo bym też chciała się załapać.

Basia pisze:

Kwiecień 27, 2014 o 20:56

 

Ja też!

Niusia pisze:

Kwiecień 27, 2014 o 22:22

 

Skoro tyle pozytywnych głosów o tych ketonach malin to i ja może się zdecyduję.

Elwira pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 7:11

 

W ile dni otrzymam przesyłkę?

RudaMonia pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 8:26

 

Ja miałam swoją paczkę w ciągu dwóch dni.

zadwolona33 pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 10:33

 

W ciągu pierwszego tygodnia straciłam aż 3,5 kilo!

lol pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 14:46

 

4kg w tydzień czy 10kg w miesiąc, to nic zdrowego… I bardzo mało prawdopodobne.

asdhadss pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 17:18

 

Po co się odzywasz, jak sama nie spróbowałaś? Na mnie to zadziałało, podaj maila to Ci prześlę zdjęcia, zobaczysz jaki efekt.

dziewczyna pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 19:31

 

Chciałabym kupić dla mojego chłopaka tego supla. Kanken 16L Myślicie, że jak wrzucę sproszkowaną tabletkę do jego herbaty to nic nie wyczuje?

japrd pisze:

Kwiecień 28, 2014 o 20:29

 

Myślę, że może cos wyczuć. Ale po co kombinujesz powiedz mu, że ma schudnąć i wręcz mu opakowanie Raspberry Bio 5.

podajnick pisze:

Kwiecień 29, 2014 o 23:43

 

Działa!!! Potwierdzam.