Strona główna Diety Wrogowie każdej diety odchudzającej

Wrogowie każdej diety odchudzającej

1677
0
PODZIEL SIĘ

Każdy, kto chociaż raz był na diecie odchudzającej wie, że najgorszą rzeczą jaka może się przytrafić jest niezwykle silna chęć zjedzenia kalorycznych przekąsek, które w tym czasie są dla nas absolutnie zakazane. Jak więc poradzić sobie z największymi wrogami każdej diety?

  • Przed samym rozpoczęciem diety odchudzającej powinniśmy opróżnić lodówkę i inne zakamarki ze wszystkich kalorycznych przekąsek.
  • Najwięcej o jedzeniu myślimy przede wszystkim w wolnym czasie, gdy nie jesteśmy zajęci niczym ważnym. Warto więc cały czas znajdować sobie coraz to nowsze zajęcia.
  • Gdy nachodzi Cię ochota na podjadanie, sięgnij po warzywa lub owoce. Ostatecznie możesz skorzystać z pestek dyni lub słonecznika oraz rodzynek.
  • Każda dieta powinna być dopasowywana indywidualnie przez doświadczonego dietetyka. W innym przypadku może ona polegać na ciągłym głodzeniu się, a to z pewnością nie przyniesie nam jakichkolwiek efektów. No, może z wyjątkiem efektu jojo.
  • Zapisuj spożywane przez siebie dania. Dzięki temu będziesz mieć całkowitą kontrolę nad ilość pochłoniętych składników.

Widzisz? Wcale nie jest to takie trudne. Skorzystaj z naszych przydatnych wskazówek, a na pewno żadne podjadanie nie będzie Ci straszne.