Strona główna Diety Rewolucyjna dieta herbaciana

Rewolucyjna dieta herbaciana

1529
0
PODZIEL SIĘ

Europa może wyprzedzać USA pod względem kulturowym, ale jeśli chodzi o nowinki z zakresu odchudzania, pozostajemy daleko w tyle. Głównym ośrodkiem powstawania coraz to nowych kuracji odchudzających w Stanach jest oczywiście Hollywood, ponieważ gwiazdy muszą non-stop dbać o swój nienaganny wygląd. Niedawno na Stary Kontynent przywędrowała najnowsza kuracja odchudzająca popularna w USA, chociaż można by podejrzewać, że w Anglii znają ją od bardzo dawna…

Cała dieta herbaciana opiera się na wypijaniu dziennie 6-8 filiżanek herbaty. Nie jest istotny gatunek czy rodzaj, ważne, żeby nam smakowała i żebyśmy czuli przyjemność z jej picia. Patrząc na ten pomysł z punktu widzenia dietetycznego, herbata faktycznie dosyć efektywnie wspiera odchudzanie, przyspieszając przemianę materii i niszcząc wolne rodniki, wpływające negatywnie na kondycję organizmu. Zaleca się również odstawienie innych napojów oraz zwiększenie aktywności fizycznej, by jeszcze bardziej wspomóc organizm w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Udowodniono, że herbata powstrzymuje apetyt i pomaga oprzeć się towarzyszącym każdej diecie pokusom, może zatem warto pomyśleć o niej, jako o dobrym wsparciu dla stosowanej już kuracji!