Strona główna Suplementy i leki Kompleks małego penisa

Kompleks małego penisa

3189
0
PODZIEL SIĘ

Wielu mężczyzn cierpi na kompleks małego penisa? Czy słusznie? Czy są jakieś sposoby na jego powiększenie? A przede wszystkim, czy kobiety zwracają na to aż tak wielką uwagę? Pora wyjaśnić kilka tajemnic!

Średnia długość europejska wynosi ok. 16 cm i jest to fakt poparty wieloletnimi badaniami. Natomiast średnia długość, jaką chciałby móc pochwalić się mężczyzna to przynajmniej 18-20 cm. Biorąc pod uwagę, że wśród najlepszych kochanków przeważają zdecydowanie tacy z dużymi przyrodzeniami – nawet historyczni mistrzowie alkowy, jak Casanova czy Rasputin mogli pochwalić się ponadprzeciętnymi wymiarami – nie dziwią kompleksy mężczyzn z małymi lub nawet przeciętnymi penisami. Czy słusznie? Mówi się, że kompleksy są domeną ludzi słabych, o niskim poczuciu własnej wartości i niewiele wyższej samoocenie. Ale w przypadku rozmiarów penisa sytuacja przedstawia się nieco inaczej, bo seks to dosyć istotny element naszego życia. A poczucie bycia “mniejszym”, a więc i “gorszym” nie sprzyja uciechom łóżkowym.

Jeśli chodzi o to, czy kobiety zwracają uwagę na rozmiar penisa, odpowiedź jest oczywista – zwracają. Podobnie, jak mężczyźni zwracają uwagę na wielkość biustu czy kształt pupy, tak kobiety oceniają rozmiar przyrodzenia. Im większy i grubszy członek, tym lepiej. Oczywiście do pewnego stopnia, bo później może sprawiać jedynie ból, a nie przyjemność. Ale rozmiar w granicach 18-22 cm jest najbardziej pożądany przez zdecydowaną większość pań. I chociaż seksuolodzy snują piękne wizje, jakoby wielkość członka nie miała znaczenia, nie do końca jest to prawda – wszakże na stymulację działają nie tylko bodźce dotykowe, ale również wzrokowe, a duży penis jest wyznacznikiem męskości – razem z odpowiednią muskulaturą ciała.

Czy są zatem jakieś sposoby, by trwale powiększyć rozmiar penisa? O to trwają spory od dawna, chociaż ile osób, tyle opinii – jak w wielu przypadkach. Ale sposoby są, były od zawsze, wystarczy je odkryć. Jak wiadomo, gdzie medycyna bezradnie rozkłada ręce, z pomocą przychodzi najczęściej mądrość ludowa. Zioła wpływające na rozmiary członka znane są od wieków – już w starożytnych Chinach stosowano je z powodzeniem zarówno na potencję, jak i na wspomaganie wzrostu penisa. Dzisiaj na rynku znaleźć można multum preparatów powiększających rozmiary przyrodzenia, ale które z nich działają? Największym zaufaniem i najwyższą skutecznością cieszą się te oparte na naturalnych składnikach – w Internecie można znaleźć mnóstwo opinii zadowolonych z jego działania użytkowników, którzy odczuli wielką zmianę po kuracjach z użyciem tego preparatu. Nie tylko doskonale wpływa na możliwości seksualne i podniesienie poziomu testosteronu, ale przede wszystkim pozwala na zwiększenie członka nawet o 6-8 cm.

Jak działają tego typu preparaty? To dosyć proste – penis zbudowany jest z tzw. ciał jamistych, czyli tkanek pustych w środku. Podczas erekcji przestrzeń ta wypełnia się krwią, dzięki czemu członek staje się sztywny i zwiększa swoją objętość. Zastosowane w preparacie zioła zwiększają ciśnienie krwi, która w naturalny sposób rozszerza ciała jamiste, powiększając ich powierzchnię. Im więcej krwi do nich napłynie, tym większy stanie się penis – a rozciągany regularnie, zwiększy swój rozmiar na stałe.

Jeżeli zatem cierpicie z powodu niewystarczających rozmiarów prącia, może warto rozważyć kurację preparatem zwiększającym jego rozmiary. Kompleksy nie są dobrą sprawą i najlepiej jest z nimi walczyć, czasami różnymi środkami!